10 powodów, dla których warto z nami współpracować!

WIARYGODNOŚĆ

Biuro nieruchomości KRYMAR działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1985 roku. Do dziś - niezmiennie - pod jedną nazwą!!! Cieszymy się solidną reputacją oraz ugruntowaną pozycją na bydgoskim rynku nieruchomości. Wielu Klientów naszego biura poleca jego usługi swoim bliskim, znajomym, co stanowi dla nas najlepszy i najcenniejszy z dowodów zaufania.

EFEKTYWNA WSPÓŁPRACA

Dążymy do przyjaznej i profesjonalnej obsługi, dlatego umawiamy się w miejscu i terminie dogodnym dla Klientów. Doradzamy i pomagamy na każdym etapie transakcji. Prezentujemy Państwu dostępne na rynku oferty, również przy współpracy z innymi biurami nieruchomości. Przy wykorzystaniu sprawdzonych metod promocji, jak i obszernej bazie Klientów, możliwie szybko i trafnie docieramy z ofertą do właściwego odbiorcy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że proponujemy najbardziej efektywną formę współpracy.

BEZPIECZEŃSTWO

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, dbamy o to, aby każdą transakcję przeprowadzić w rzetelny sposób. Nad bezpiecznym przebiegiem transakcji czuwają licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami wpisani do Centralnego Rejestru Pośredników w Obrocie Nieruchomościami prowadzonego przez Ministra Infrastruktury. Ponadto każdy z naszych pracowników posiada stosowne upoważnienie do reprezentowania biura poza jego siedzibą.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie transakcji i służymy pomocą. W ramach naszej współpracy pomagamy uregulować stan prawny nieruchomości, w tym sprawy spadkowe, hipoteki, podział majątku. Zajmujemy się wszelakimi wpisami w księdze wieczystej, służebnościami oraz innymi roszczeniami. Prowadzimy sprzedaż nieruchomości z zadłużeniem, również w trakcie egzekucji komorniczej. Pomagamy zgromadzić wszelką, niezbędną dokumentację, w tym techniczną, geodezyjną. Zapewniamy bezpłatną pomoc doradcy kredytowego oraz współpracę kancelarii notarialnych. W razie potrzeby zapewniamy współpracę z radcą prawnym. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby skutecznie przeprowadzić transakcję.

LEGALNOŚĆ DZIAŁANIA

Działamy w oparciu o umowy pośrednictwa. Na ich podstawie określamy z naszymi Klientami warunki wzajemnej współpracy. Płatność za naszą usługę następuje dopiero w momencie realizacji umowy pośrednictwa. W naszym biurze są to jedne z podstawowych standardów pracy.

NASI PRACOWNICY

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników posiadał niezbędne przygotowanie merytoryczne, jak i narzędzia pracy niezbędne do wykonywania swoich obowiązków. Regularne szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia zewnętrzne zapewniają im aktualną wiedzę o rynku nieruchomości, dzięki czemu swobodnie się na nim poruszają. Decydując się na nasze usługi, otrzymujecie Państwo profesjonalną obsługę, która pomoże w podjęciu właściwych i korzystnych decyzji. Nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji o aktualnej ofercie. Każdy Klient może liczyć na nasze zaangażowanie, Pracownicy dostępni są dla Państwa również poza standardowymi godzinami pracy naszego biur, jak i w weekendy.

NASZA WWW

Wiedząc jak ważnym elementem naszej pracy jest strona internetowa, udało nam się stworzyć witrynę spełniającą oczekiwania Klientów. Nasza www jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Podstawą jest czytelna wyszukiwarka ofert. Każda z nich posiada panel opcji, dzięki któremu można bezpośrednio umówić się na prezentację, wydrukować interesującą ofertę, a nawet zaproponować swoją cenę. Poprzez formularze kontaktowe możecie Państwo zgłosić nam swoją nieruchomość, bądź parametry poszukiwanej nieruchomości. Macie Państwo również możliwość skontaktowania się bezpośrednio z każdym z naszych pracowników. Zintegrowany system strony internetowej z bazą danych daje nam możliwość bieżącej aktualizacji naszych ofert o każdym miejscu i czasie.

MARKETING

Wykorzystujemy rozwiązania odpowiadające aktualnym potrzebom rynku, które umożliwiają jak największy dostęp do naszych ofert. Naszą reklamę widać na billboardach, neonach, bannerach czy samochodach firmowych. Oferty zamieszczamy w folderach reklamowych, ulotkach. Dzięki rozwiązaniom informatycznym, nasze oferty bardzo łatwo znaleźć w Internecie. Ponadto współpracujemy z kilkudziesięcioma portalami związanymi z tematyką nieruchomości, branżową prasą (lokalne dzienniki, tygodniki). Wykorzystując sprawdzone przez lata, jak i nowoczesne rozwiązania marketingowe docieramy do szerokiego grona Klientów, którzy dokonują transakcji za naszym pośrednictwem.

"NAJLEPSZE OFERTY W MIEŚCIE"

Każda nowa oferta bezzwłocznie pojawia się w naszej bazie. Posiada ona wyczerpujący opis oraz szereg zdjęć prezentujących standard nieruchomości. Pojawienie się oferty w naszej bazie poprzedzone jest wizytowaniem nieruchomości. Dzięki temu mamy możliwość zebrania szczegółowych informacji, sporządzenia dokumentacji zdjęciowej, weryfikacji stanu prawnego, aby korzystnie i bezpiecznie przeprowadzić transakcję. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępność naszych ofert była na bieżąco aktualizowana, dzięki temu mamy również najbardziej aktualne ceny nieruchomości w mieście. Nasza obecna oferta obejmuje zarówno rynek wtórny, jak i rynek pierwotny. Jesteśmy przedstawicielem sprzedaży wiodących deweloperów, realizujących swoje inwestycje na obszarze Bydgoszczy i okolic.

LOKALIZACJA

Siedziba naszego biura znajduje się w dogodnym położeniu, przy ul. Konstantego Krygera 2 Bydgoszcz osiedle Fordon.